Değerlerimiz

KÖYÜMÜZDEN YETİŞENLER ve MESLEKLERİ

ADI SOYADI MESLEĞİ
   İsa Özdemir    (Yük. Mak. Mühendisi – Tekso Yön. Kur. Başkanı)
   Ertan Akgün    (HÜ MYO – Elektrik Teknikeri)
   Fahri Akgün    (CNC Operatörü)
   Hakan Akgün    (Çoruh Aksa Elektrik Dağıtım)
   Kader Akgün    (KTÜ Bilgisayar)
   Mahmut Akgün    (Esnaf – Özgür Ticaret, Gebze)
   Mehmet Akgün    (Giresun EML Mezunu – CNC Operatörü)
   Mehmet Akgün    (Kaynak Operatörü)
   Sedat Akgün    (SSK Emeklisi)
   Erol Altun    (Öğretmen Lisesi – Fındık Üreticisi – Keşap Ziraat Odası Yön. Kur. Üyesi)
   Ferdi Altun    (KTÜ Giresun MYO Elektrik)
   Kezban Altun    (KTÜ İİBF Ekonometri)
   Özlem Altun    (KTÜ İİBF Çalışma Ekonomisi)
   Salih Altun    (Anadolu Ü. Kamu Yönetimi)
   Bedrettin Aydoğdu    (Uludağ Ü. Kamu Yönetimi)
   Meryem Aydoğdu    (İnşaat Mühendisi – TOKİ Giresun)
   Kaya Avar    (Aşçı)
   Ali (Ağabey) Aygün    (Bağkur Emeklisi)
   Ali Aygün    (Fındık Üreticisi – Sanatçı)
   Ahmet Aygün    (Fındık Üreticisi)
   Aysel Aygün    (Sınıf Öğretmeni – İstanbul)
   Aziz Aygün    (Emekli Sınıf Öğretmen)
   Birsel Aygün    (Emekli Yönetici Asistanı – TÜV)
   Cengiz Aygün    (Fındık Üreticisi – Ulaşımcı)
   Derya Aygün    (Matematik Öğretmeni, Duroğlu)
   Durmuş Aygün    (Ulaştırmacı – Servisçi)
   E. Selin (Aygün) Kılıçarslan    (Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Öğretmeni, İstanbul)
   Gökay Aygün    (Marmara Ü. İletişim F. – Emekli Gazeteci)
   Göksel Aygün    (Temizlik Şirketi Sahibi, Almanya)
   Hami Aygün    (Kültür Turizm)
   H. Pelin (Aygün) Ünal    (Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni, Geyve)
   İlker Aygün    (CNC Operatörü)
   İrem Aygün    (Matematik Öğretmeni, Dereli)
   İsa Aygün    (Otomobil Motor Uzmanı, Almanya)
   Leyla Aygün    (Yurtdışı Emeklisi)
   Muhammet Ali Aygün    (Ulaştırmacı, Almanya)
   Mustafa Aygün    (Emekli Müzeci – Topkapı Sarayı)
   Muzaffer Aygün    (Yurtdışı Emeklisi)
   Tolga Aygün    (CNC Operatörü)
   Tülay Aygün    (İİBF Yüksek Lisans – Emekli SGK Personeli)
   Yavuz İsa Aygün    (Matematik Öğretmeni, Keşap)
   Zafer Aygün    (Fındık Üreticisi)
   Zeliha Aygün    (Emekli Ebe Hemşire)
   Gencer Bayram    (Emniyet Müdürü)
   Hayati Bayram    (Memur)
   Hüseyin Bayram    (SSK Emeklisi – DS Smith Makina Operatörü – Çorlu, Tekirdağ)
   Mehmet Bayram    (Şirket Yöneticisi – Beta Büro Makinaları Satış Ve Teknik Servis – Çorlu, Tekirdağ)
   Mustafa Bayram    (SSK Emeklisi)
   Necdet Bayram    (Emekli Başkan Asistanı)
   Necip Bayram    (SSK Emeklisi)
   Salim Bayram    (KTÜ Giresun MYO Döner Sermaye Şefi)
   Semih Bayram    (Çanakkale 18 Mart Ü. Çan MYO Lojistik)
   Yücel Bayram    (Balıkesir Ü. Bandırma MYO Gemi İnşaatı)
   D. Ali Çiçek    (Ege Ü. MYO Bilgisayar Progamcılığı Ve Teknolojisi)
   Durmuş Çoban    (Emekli Türk Telekom Personeli)
   Selim Çoban    (Sabiha Gökçen Havalimanı Teknik Personel)
   Yavuz Çoban    (Bilgisayar Teknik Uzmanı)
   Atahan Dede    (Anadolu Ü. İktisat)
   Faik Dede    (Emekli İtfaiye Amiri)
   Oğuzhan Dede    (Telekom Yönetim Hizmetleri Uzmanı – Koçsistem)
   Sadık Dede    (SSK Emeklisi)
   Turan Dede    (SSK Emeklisi)
   Yusuf Dede    (SSK Emeklisi)
   Cantürk Dedeoğlu    (Marmara Ü. İİBF – Mali Müşavir)
   Necati Dedeoğlu    (Emekli Öğretmen)
   Ayhan Demir    (İş Makinası Operatörü – Köy Hizmetleri İl Müdürlüğü)
   Erhan Demir    (Kaynak Operatörü)
   Haydar Demir    (SSK Emeklisi)
   İsmet Demir    (Emekli Sendikacı)
   Mehmet Demir    (SSK Emeklisi)
   Metin Demir    (Polis Memuru)
   Murat Demirbaş    (Makine Mühendisi – ASKİ)
   Rüştü Demirbaş    (Emekli Başkonsolosluk Personeli – Almanya)
   Fuat Deniz    (Emekli Emniyet Müdürü)
   Funda Deniz Şenesen    (Ziraat Mühendisi – Denizbank Personeli)
   İsak Deniz    (Giresun Sanat Enst. – Almanya)
   Mehmet Dursun    (Kaynak Operatörü)
   Özcan Dursun    (Fındık Üreticisi)
   Telat Dursun    (Otomotiv Üretim Operatörü)
   Ziya Işık    (Nakliyeci)
   Dilek İlanbek Özdemir    (Sınıf Öğretmeni – Çamaş, Ordu)
   Abdullah İman    (Nakliyeci)
   Yahya İman    (SSK Emeklisi)
   Arslan Cihan İmarcı    (Bağ-Kur Emeklisi)
   Dursun İmarcı    (Bağ-Kur Emeklisi)
   Özden İmarcı    (Adalet Yüksek Okulu)
   Bayram İmece    (Yurtdışı Emeklisi)
   Cevat İmece    (SSK Emeklisi)
   Kenan İmece    (SSK Emeklisi)
   Şakir İmece    (SSK Emeklisi)
   Uğur Karakaya    (Kafkas Ü. İİBF İktisat – PTT Müşteri Temsilcisi)
   Şükrü Keskin    (CNC Operatörü)
   Zeynel Keskin    (İşadamı)
   Engin Kutluhan    (Emekli Tersane Teknikeri)
   Ercan Kutluhan    (EML – Speedway Market, USA)
   Nevzat Kutluhan    (Emekli Öğretmen)
   Özcan Kutluhan    (KTÜ Orman Müh. – Giresun B. Su İşleri)
   Seher Kutluhan    (Öğretmen)
   Umut Kutluhan    (Adliye Personeli)
   Emin Maraş    (İnşaat Mühendisliği Sahibi Ve Yöneticisi – Kanada)
   Kaya Maraş    (Fırıncı – Soma, Manisa)
   Dursun Memiş    (Fındık Üreticisi – Ulaşımcı)
   Muhammet Memiş    (Fındık Üreticisi)
   Savaş Memiş    (Mekanik Bakımcı)
   Seyit Memiş    (Mağaza Yöneticisi – Ankara)
   Bekir Orhan    (Emekli Sendikacı)
   Berkay Orhan    (Giresun Ü. Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi)
   Bilal Orhan    (Emekli Tekstilci)
   Bülent Orhan    (Tekstilci)
   Gürdal Orhan    (Ulaştırmacı)
   Levent Orhan    (KTÜ Giresun MYO)
   Mehmet Orhan    (Asansör Ustası)
   Oğuz Orhan    (KTÜ – Asansör Ustası)
   Onur Orhan    (Recep Tayyip Erdoğan Ü. Matematik)
   Selma Orhan    (Selçuk Ü. İİBF İktisat)
   Ufuk Orhan    (Liftsan Asansör – İstanbul)
   Zehti Orhan    (Emekli Müzeci – Topkapı Sarayı)
   İshak Sevinç    (Fındık Üreticisi)
   Selçuk Sevinç    (Teknik Öğretmen)
   Serdar Sevinç    (19 Mayıs Ü. Mühendislik F. Çevre Müh.)
   İlyas Şener    (İşadamı)
   Mustafa Şener    (Yurtdışı Emeklisi)
   Ramazan Şener    (CNC Operatörü)
   Aysun Yavuz Tomak    (İGA İstanbul Airport)
   Şenel Tomak    (Giresun Ü. MYO Elektronik)
   Taner Tomak    (SGK Memur)
   Zeynel Tomak    (Teknik Öğretmen – Sakarya)
   Ali Tor    (EML – CNC Programcısı)
   Doğan Tor    (Kocaeli Ü. Asım Kocabıyık MYO Makine – Legrand)
   Gökhan Tor    (Kocaeli Ü. Teknik Eğitim Teknoloji F. Elektronik)
   Metin Tor    (CNC Operatörü)
   Soner Tor    (Kocaeli Ü. Teknik Eğitim Teknoloji F. Makine)
   Tekin Tor    (İnanç Teknik Metal Ortağı)
   Yetkin Tor    (EML – CNC Programcısı)
   Ahmet Torlak    (KTÜ MYO Bilgisayar)
   Çetin Torlak    (Fındık Üreticisi)
   Emel Torlak    (Erciyes Ü. Fen Edebiyat F. İngiliz Dili Ve Edb.)
   Emine Torlak    (Hemşire)
   Ercan Torlak    (Nakliye – TIR Sürücüsü)
   Erdal Torlak    (Tekso Teknik Personel)
   Ferdi Torlak    (Ağır Vasıta Sürücüsü)
   Filiz Torlak    (Giresun Ü. Sağlık MYO Hemşire)
   Güngör Torlak    (Öğretmen)
   Hasan Torlak    (Bağ-Kur Emeklisi)
   Mehmet Torlak    (Ege Ü. Mühendislik F. Deri Müh.)
   Mesut Torlak    (EML Elektrik Bölümü)
   Mustafa Torlak    (Emekli Nüfus Tescil Memuru)
   Mustafa Torlak    (EML Mezunu – Köybir Sunta Fab. Emekli)
   Nihat Torlak    (SSK Emeklisi)
   Özge Torlak    (Keşap Ziraat Odası Memur)
   Özlem Torlak    (Giresun MYO Muhasebe)
   Sadık Torlak    (Emekli Öğretmen – Sürücü Kursu Yöneticisi)
   Siyami (Rüştü) Torlak    (EML Mezunu – TEİAŞ Emeklisi – Küçükgeriş Köyü eski Muhtarı)
   Süleyman Torlak    (Elektronik Mühendisi – İşadamı)
   Uğur Torlak    (Ortaköy ADML Güverte Bölümü – Gemi Kaptanı)
   Uğur Torlak    (Makine Mühendisi – Yönetici)
   Zeynep Torlak    (Turizm Otelcilik MYO)
   Ali Osman Turalı    (Emekli TEK Memuru)
   Hatice Turalı    (Ebe – Hemşire)
   Hulisi Turalı    (Tekso Teknik Soğutma – Kocaeli)
   Onur Turalı    (Astsubay)
   Osman Turalı    (Cavo Otomotiv)
   Özkan Turalı    (EML Mobilya Dekorasyon)
   Salih Turalı    (EML Mezunu – Elektrik Teknisyeni)
   Ali Türkeri    (Giresun Ü. MYO Elektrik)
   Ali Türkol    (Emekli Türk Telekom Personeli)
   Funda Türkol    (Kocaeli Ü. Muhasebe)
   Mustafa Türkol    (Ulaşımpark – Kocaeli)
   Ziya Türkol    (SGK Emeklisi)
   Burhan Türksoy    (İTİA Mezunu – Mali Müşavir)
   Abdullah Ünlü    (İcra Memuru)
   Vedat Ünlü    (Efe Soğutma – Kocaeli)
   Veli Ünlü    (Marmara Ü. Çalışma Eko. – Uluslararası Eğitim K. Yönetici)
   Akif Yaman    (Teklas Kauçuk)
   Akın Yaman    (Özkan Demir Çelik Sanayi – İzmir)
   Hayati Yaman    (Fındık Üreticisi)
   Hayri Yaman    (Özkan Demir Çelik)
   Mesut Yaman    (CNC Operatörü)
   Ömer Yaman    (SGK Emeklisi)
   Sedat Yaman    (Coster – Kocaeli)
   Selvi Yaylamış Yaman    (Giresun Ü. MYO Muhasebe)
   Seyfettin Yaman    (Fullcool Soğutma – Kocaeli)
   Taner Yaman    (Teklas Kauçuk – Kocaeli)
   Turgut Yaman    (Ceza İnfaz Koruma Memuru)
   Engin Yavuz    (Gaziosmanpaşa Ü. Fen Bilgisi Öğretmenliği)
   Hayrettin Yavuz    (Giresun İHL – Merkez Köy Camii İmamı)
   Hüsamettin Yavuz    (Giresun Ü. Memur)
   İbrahim Yavuz    (ZF Sachs – Kocaeli)
   İsmail Yavuz    (GMB Çelik – CNC Operetörü)
   Kadir Yavuz    (Gazi Ü. Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği)
   Sabri Yavuz    (Akfer Mühendislik Doğalgaz Teknikeri)
   Salih Yavuz    (Soma Çimento – Manisa)
   Selahattin Yavuz    (Bağ-Kur Emeklisi)
   Selami Yavuz    (Ecoplas Otomotiv Kalıp Ustası)
   Süleyman Yavuz    (SSK Emeklisi)
   Ali Yayla    (Mekanik Bakım Ustası – İzmir)
   Elif Yayla    (Gazi Ü. Bilgisayar Öğretmenliği)
   Erdoğan Yayla    (Einzelhandel – Avusturya)
   Ersan Yayla    (Büfe İşletmecisi)
   Genç Yayla    (SSK Emeklisi)
   Gülizar Yayla    (Hastane Personeli – Giresun)
   Muhammet Yayla    (Tekso Teknik Personel)
   Muharrem Yayla    (SGK Emeklisi – Fındık Üreticisi)
   Nedim Yayla    (Emekli Şişe Cam Ustası)
   Niyazi Yayla    (Giresun Bel.)
   Osman (Gökhan) Yayla    (SSK Emeklisi – Fındık Üreticisi)
   Osman Yayla    (Ulaşımcı – Fındık Üreticisi)
   Ömer Yayla    (CNC Operatörü)
   Ömer Yayla    (İnönü Ü. Gıda Müh.)
   Raşit Yayla    (Anadolu Ü. İşletme F. – Sakarya Üniv. Memur)
   Recep Yayla    (Bişkek Sosyal Bilimler Ü. Türk Dili Ve Edebiyatı)
   Salih Yayla    (Fındık Üreticisi – Küçükgeriş Köyü eski Muhtarı)
   Sefine Yayla    (Yurtdışı Emeklisi)
   Şükrü Yayla    (Yurtdışı Emeklisi – Küçükgeriş Köyü Muhtarı)
   Tekin Yayla    (Fındık Üreticisi)
   Volkan Yayla    (Ticaret Ü. Bilgisayar Prog.)
   Abdullah Yaylamış    (Kibar Otomotiv – Konya)
   Atanur Yaylamış    (Sarkuysan – Kocaeli)
   Bilge Yaylamış    (Matematik Öğretmeni)
   Burcu Yaylamış    (Queen Elizabeth High School – Kanada)
   Cengiz Yaylamış    (İşadamı – Fındık Tüccarı – Küçükgeriş Köyü eski Muhtarı)
   Engin Yaylamış    (SSK Emeklisi)
   Gülhan (Kaygusuz) Yaylamış    (Anadolu Ü. İşletme)
   İbrahim Yaylamış    (Bağ-Kur Emeklisi)
   İbrahim Yaylamış    (General Electric – Kocaeli)
   Kenan Yaylamış    (SSK Emeklisi)
   Mine (Koşan) Yaylamış    (İngilizce Öğretmeni)
   Mustafa Yaylamış    (Atatürk Ü. Fransızca Öğretmenliği)
   Rafet Yaylamış    (Emekli Memur – Fiskobirlik)
   Saffet Yaylamış    (İnşaat Mühendisi – İşadamı)
   Salim Cem Yaylamış    (Giresun Ü. MYO Muhasebe)
   Seda Yaylamış    (Giresun Ü. Turizm Otelcilik)
   Serpil (Karabürk) Yaylamış    (İstanbul Bilgi Ü. İşletme-Ekonomi)
   Siyami Yaylamış    (SGK Emeklisi)
   Tekin Yaylamış    (HES Elektrik Teknisyeni)
   Temur Yaylamış    (Bağ-Kur Emeklisi)
   Tuğba Yaylamış    (İstanbul Aydın Ü. Hukuk)
   Tuna Yaylamış    (Fırat Ü. Elektrik Elektronik Müh.)
   Yener Yaylamış    (Fındık Üreticisi)
   Ali Yıldız    (Workinn Hotel – Kocaeli)
   Bilal Yıldız    (Akım Metal – Kocaeli)
   Murat Yıldız    (Akplas – Kocaeli)
   Salim Yıldız    (Fındık Üreticisi)
   Seyhan Yıldız    (Giresun Ü. MYO Bankacılık)
   Ali Yılmaz    (SSK Emeklisi)
   Berat Yılmaz    (Kimyager)
   Cebrail Yılmaz    (Cengiz Makina)
   Cumhur Yılmaz    (Girsan Makina)
   Gökhan Yılmaz    (EML – CNC Operatörü)
   Hasan Yılmaz    (SSK Emeklisi)
   Merve Yılmaz    (Giresun Ü. Muhasebe)
   Mevlüt Yılmaz    (Ulaşım – Servis)
   Namık Yılmaz    (Fındık Üreticisi)
   Nebahat Yılmaz    (Siegen Ü. İngilizce ve Tarih Öğretmenliği, Almanya)
   Sadık Yılmaz    (SSK Emeklisi)
   Salih Yılmaz    (SSK Emeklisi)
   Sultan Yılmaz    (Giresun Ü. Ebe ve Hemşirelik)
   Ufuk Yılmaz    (Giresun Ü. Elektrik)
   Zeki Yılmaz    (Emekli Güvenlik Uzmanı)
   Zeynep Yılmaz    (TML Muhasebe)
   Asu Yoleri    (Das Volk – Almanya)
   Ayten (Gümüş) Yoleri    (Ebe – Hemşire)
   Gülizar Yoleri    (Hemşire)
   Halil Yoleri    (Porsche – Almanya)
   Servet Yoleri    (ASW Automobile GmbH – Almanya)
Soyadına göre alfabetik olarak sıralanmıştır. (*) Kaynak: Sadık Torlak

DİKKAT!

Değerlerimiz sayfamız güncel değildir. Gerekli düzeltmeler ve ilaveler için ad, soyad ve meslek bilgilerini feritalbay1923@gmail.com iletişim adresimize e-mail olarak gönderiniz. Sizlerden gelecek bilgiler doğrultusunda sayfamız güncellenecektir.